اخباراخبار بازی ها
موضوعات داغ

گلیچ جدید Red Dead Redemption 2

گلیچ جدید Red Dead Redemption 2 مناطق شمالی غیر قابل دسترس را آزاد می‌کند

یکی از بازیکنان بازی Red Dead Redemption 2 به‌واسطه کمپ‌فایر توانسته است به محیط‌های غیرقابل دسترس شمالی نقشه بازی دسترسی پیدا کند.

کمپانی راک استار گیمز (Rockstar Games)، سازنده بازی Red Dead Redemption 2، با ساخت این بازی محیط وسیع و پر جزئیاتی را در دسترس مخاطبان قرار داد تا بتوانند تجربه‌ای کامل و غنی کسب کنند. در این میان عده‌ای از کاربران هم هستند که سعی دارند با استفاده از گلیچ‌های مختلف به‌مناطقی از بازی دسترسی پیدا کنند که تیم سازنده آن‌ها را به‌صورت غیر قابل دسترس در بازی قرار داده است.

اخبار جدید رد دد 2:

حال با توجه به جدیدترین اخبار بازی، ظاهرا یکی از کاربران بازی Red Dead Redemption 2 توانسته است بخش‌های بیشتری از منطقه Tempest Rim را جست‌وجو کند؛ بخش‌هایی که در حالت عادی در دسترس نیستند. در سمت چپ منطقه‌ی Barrow Lagoon یک دیوار نامرئی قرار دارد که بازیکنان از طریق گلیچ این بخش و بر پا کردن کمپ، می‌توانند وارد بخش دیگری از محیط های شمالی و منطقه‌ی Tempest Rim شوند.

در این بخش شاهد دریاچه‌های یخ‌زده بیشتری هستیم و کیفیت و جزئیات محیطی خوبی را شاهد نیستیم، اما بازیکنان می‌توانند به‌صورت آزادانه در این بخش به جست‌وجو بپردازند. مشخص نیست به چه علت چنین بخشی از نقشه در حالت عادی غیر قابل دسترس است، اما شاید در بسته الحاقی Red Dead Redemption 2 سری هم به این بخش از نقشه بزنیم.

 

منبع: زومیت

برچسب ها
مشاهده بیشتر

فرنود

فرنود هستم،علاقه‌مند به دنیای زیبا و شیرین و ترسناک تکنولوژی.کدنویسی در سطح پایین و طراحی و توسعه وبسایت از تفریحات روزانم هست.کار اصلیم IT و تفریح اصلیم بازی با پلی‌استیشن.به دنیای من خوش اومدین.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن