اگر منتظر جیلبریک iOS 12.4 هستید یک خبر خوشحال کننده برای شما داریم. آخرین نسخه سیستم عامل اپل به شماره ۱۲.۴ توسط گروه unc0ver جیلبریک شد.

ما بارها شنیده‌ایم که اپل سیستم عامل خود را به طوری ساخته که قابل جیلبریک نباشد اما هکرها به دفعات توانسته‌اند خلاف این ادعا را ثابت کنند و این بار iOS 12.4 نیز جیلبریک شده است.

هر نرم افزاری دارای باگ و اکسپلویت است و این یعنی هر نرم افزاری قابل هک شدن می‌باشد. iOS 12.4 نیز از این قاعده مستثنی نیست.

بسیاری از توییک های سیدیا در حال حاضر از iOS 12.4 پشتیبانی نمیکنند در نصب توییک ها دقت کنید.
قبل از انجام جیلبریک دستگاه خود را در حالت Airplane mode قرار دهید.

آموزش جیلبریک نیمه پایدار iOS 12.4-iOS 12.1.2 به کمک unc0ver :

قدم اول
ابتدا از طریق مرورگر کامپیوتر خود ابزار های Cydia Impactor و unc0ver.ipa را دانلود نمایید.

دانلود ابزار unc0ver ۳.۵.۰

دانلود ابزار Cydia Impactor

قدم دوم
حال نرم افزار Cydia Impactor را اجرا کرده و دستگاه خود را با کابل USB به کامپیوتر متصل کنید.

قدم سوم
پس از شناسای دستگاه توسط Cydia Impactor فایل Undecimus.ipa را که از پیش دانلود کرده به روش Drag and drop در برنامه‌ی Cydia Impactor کشیده و رها کنید.

قدم چهارم
در این مرحله پنجره ای باز شده و از شما خواسته می شود اپل آیدی و پسورد خود را وارد نمایید. پس از این مرحله عملیات نصب Undecimus.ipaبرروی دستگاه شما آغاز می شود.

قدم پنجم
پس از نصب شدن Undecimus.ipa برروی دستگاه خود نیاز به فعال سازی می باشد، به مسیر settings/general/profile & device management رفته و آن را فعال نمایید.

قدم ششم
وارد نرم افزار Undecimus شده و دکمه Jailbreak را جهت آغاز جیلبریک لمس نمایید، پس از گذشت مدت زمان کوتاهی پیغام موفقیت  آمیز بود جیلبریک نمایش داده شده و دسترسی به روت محقق میگردد.

  • Last updated at: 08/19/2019

    ۰۸/۱۹/۲۰۱۹ – v3.5.2 was released for production with the following changes:

    • Fix the SockPuppet 3.0 exploit on iPad Mini 4 and iPad Air 2