عمومی

ارسال پست با قابلیت لایک کردن در تلگرام

بخشی از این قابلیت‌های جالب تلگرام مربوط به ربات‌هایی می‌شود که برای آن توسعه داده شده‌اند. در بین این ربات‌ها، ربات لایک (LikeBot) می‌تواند در گروه، کانال و گفتگوهای شما پست‌های با قابلیت لایک کردن ارسال کند. در این مقاله قصد داریم که به آموزش نحوه استفاده از ربات لایک (LikeBot) و ارسال پست با قابلیت لایک کردن در تلگرام بپردازیم.

مقدمه‌ای در رابطه با استفاده از ربات لایک (LikeBot) و ارسال پست با قابلیت لایک کردن در تلگرام

تلگرام روز به روز در حال پیشرفت است و قابلیت‌های جدیدی به آن اضافه می‌شود. ربات‌های متعددی برای تلگرام توسعه داده شده‌اند که با استفاده از آن‌ها کاربر می‌تواند به قابلیت‌های جالب و متفاوتی دست پیدا کند. یکی از ربات‌هایی که به تازگی میزان استفاده از آن در بین کاربران افزایش یافته، ربات لایک (LikeBot) است. با استفاده از این ربات می‌توان نسبت به ارسال پست با قابلیت لایک کردن در تلگرام اقدام کرد، اما منظورمان از ارسال پست با قابلیت لایک کردن در تلگرام چیست؟

EXrozblog.comEX

تصور کنید که در گروه یا کانالی را در تلگرام مدیریت می‌کنید. حال قصد دارید که یک عکس یا متن را در آن ارسال کنید و با ارائه دو آیکون لایک یا دیس‌لایک نظر کاربران و مخاطبین خود را در رابطه با پست ارسال بدانید. در این شرایط می‌توانید از ربات لایک یا همان LikeBot استفاده کنید. این ربات این قابلیت‌ را در اختیارتان قرار می‌دهد تا برای هر پست، حداکثر ۶ اموجی را در نظر بگیرید که کاربران بتوانند این اموجی‌ها را به عنوان بازخورد پست ارسالی شما انتخاب کنند. بنابراین در حین استفاده از ربات لایک (LikeBot) تلگرام محدود به استفاده از اموجی‌های خاصی نخواهید بود. اما چگونه ربات لایک را در تلگرام فعال و از آن استفاده کنیم؟


در این مقاله قصد داریم که به آموزش استفاده از ربات لایک (LikeBot) و ارسال پست با قابلیت لایک کردن در تلگرام بپردازیم. بدین منظور آموزش تصویری و مرحله به مرحله‌ای خدمتتان ارائه می‌شود.


آموزش استفاده از ربات لایک (LikeBot) و ارسال پست با قابلیت لایک کردن در تلگرام

همانطور که پیش از این هم اشاره داشتیم، استفاده از ربات لایک (LikeBot) در تلگرام به هیچ عنوان فرآیند پیچیده‌ای را به همراه ندارد. بسترهای مورد نیاز به منظور ارسال پست با قابلیت لایک کردن توسط این ربات فراهم شده و شما تنها باید پست و آیکون‌هایی که قصد دارید به عنوان بازخورد کاربران از آن‌ها استفاده کنید را مشخص نمایید. به منظور راه‌اندازی ربات لایک در تلگرام و استفاده از آن کافیست که به شرح زیر عمل کنید:
ارسال پست با قابلیت لایک کردن در تلگرام

ابتدا با کلیک بر رویاین قسمتدستور اجرای ربات لایک (LikeBot) را در تلگرام صادر کنید. بدین صورت ربات لایک در اکانت شما فعال می‌شود. به محض اجرا شدن تلگرام به صفحه مربوط به ربات لایک (LikeBott) منتقل خواهید شد. برای شروع کار باید گزینه Start را لمس کنید.

ارسال پست با قابلیت لایک کردن در تلگرام

با لمس گزینه Start پیغامی در صفحه ربات نمایان می‌شود و از شما درخواست می‌کند که پست مد نظرتان را به منظور ارسال مشخص کنید. در این مرحله باید پستی که می‌خواهید ارسال نمایید را مشخص کنید. این پست می‌تواند به صورت متن، نوشته، ویدیو یا حتی یک استیکر باشد. بنابراین پست مورد نظرتان را مشخص کنید.

ارسال پست با قابلیت لایک کردن در تلگرام

در مرحله دوم از شما درخواست می‌شود تا اموجی‌های مورد نظرتان را وارد کنید. اموجی‌هایی که در این مرحله انتخاب می‌کنید، در زیر پست ارسالی شما قرار می‌گیرند و سایر کاربران با لمس آن‌ها قادر به ابراز نظر خود در مورد پست ارسالی شما می‌شوند. می‌توانید اموجی لایک، دیس‌لایک و سایر اموجی‌هایی که تصور می‌کنید با پست ارسالی مرتبط هستند را انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که حداکثر اموجی‌های قابل انتخاب ۶ عدد هستند.

ارسال پست با قابلیت لایک کردن در تلگرام

پس از انتخاب اموجی‌‌های مورد نظرتان، یک پیش نمایش از پست در صفحه مکالمه ربات لایک (LikeBot) نمایان می‌شود. با لمس گزینه Publish می‌توانید دستور انتشار پست ساخته شده را صادر کنید. در نظر داشته باشید که با تایپ عبارت /cancel می‌توانید این پست را کنسل یا لغو نمایید.

ارسال پست با قابلیت لایک کردن در تلگرام

پس از لمس گزینه Publish باید مکالمه، گروه یا کانال مورد نظرتان را انتخاب کنید تا پست با قابلیت لایک کردن مورد نظر در آن منتشر شود. سپس سایر کاربران می‌توانند نسبت به لمس اموجی‌های موجود در زیر آن اقدام کنند و به نوعی نظر خود را در مورد پست مد نظر بیان نمایند. بدین صورت پروسه استفاده از ربات لایک (LikeBot) و ارسال پست با قابلیت لایک کردن در تلگرام به اتمام می‌رسد.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه استفاده از ربات لایک (LikeBot) و ارسال پست با قابلیت لایک کردن در تلگرام پرداختیم.


منبع: موبایل کمک

مشاهده بیشتر

مدیریت

فرنود هستم،علاقه‌مند به دنیای زیبا و شیرین و ترسناک تکنولوژی.کدنویسی در سطح پایین و طراحی و توسعه وبسایت از تفریحات روزانم هست.کار اصلیم IT و تفریح اصلیم بازی با پلی‌استیشن.به دنیای من خوش اومدین.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن