آموزشیآموزشی موبایل
موضوعات داغ

آموزش کار با اپل واچ

اموزش ساده استفاده از اپل واچ

اگر به تازگی یک اپل واچ خریده‌اید یا از افراد خوش‌شانسی هستید که یک اپل واچ را هدیه گرفته‌اید، مطمئنا دقیقا نمی‌دانید که باید چگونه آن را راه‌اندازی کرده و از این گجت زیبا استفاده بهینه به عمل آورد. ما در این مقاله قصد داریم که به راهنمایی شما عزیزان بپردازیم و در واقع مراحل استفاده بهینه از برخی قابلیت‌های اپل واچ را خدمت شما معرفی کنیم.

چگونه اپل واچ خود را روشن کنیم:اگر اپل واچ شما خاموش است، باید کلید کنار اپل واچ خودتون رو نگه دارید تا لوگو اپل به نمایش درآید، پس از چند لحظه دستگاه آماده به کار است.

آموزش جامع کار با اپل واچ

چگونه صفحه نمایش را روشن کنیم:برای اینکار مچ دست خود را بالا بیاورید، یا صفحه نمایش را لمس کنید. هنگامی که دست خودرا پایین بیاورید صفحه نمایش به صورت خودکار خاموش میشود. برای روشن کردن صفحه نمایش میتوانید از کلید کنار اپل واچ هم استفاده کنید.

آموزش جامع کار با اپل واچآموزش جامع کار با اپل واچ

اگر صفحه اپل واچ با حرکت دستتان روشن نشد. باید مطمئنشوید ساعت را بر روی مچ انتخاب شده در تنظیمات(راست یا چپ)بسته اید و همچنین جهت تاج دیجیتال را درست انتخاب کرده اید.

برای اینکار تاج دیجیتال را فشار دهید تا به صفحه اصلی برگردید، سپس آیکون Setting را باز کرده و گزینه Orientation را انتخاب نمایید. و مچ دست و جهت تاج دیجیتال را به درستی تنظیم نمایید.

آموزش جامع کار با اپل واچآموزش جامع کار با اپل واچآموزش جامع کار با اپل واچ

شما همچنین میتوانید انتخاب کنید که با روشن شدن صفحه به جای نمایش ساعت آخرین اپلیکیشنی که با آن در حال کار بودید باز شود. برای اینکار باید از Setting وارد گزینه General شوید و گزینه Activate on Wrist Raise را انتخاب نمایید. گزینه Wrist Raise را فعال نمایید، سپس به پایین صفحه رفته و در قسمت Resume To گزینه Last Used app را انتخاب نمایید.

آموزش جامع کار با اپل واچآموزش جامع کار با اپل واچآموزش جامع کار با اپل واچآموزش جامع کار با اپل واچ

از این به بعد وقتی صفحه اپل واچ شما روشن میشود، به جای نمایش ساعت به آخرین آپلیکیشنی که با آن در حال کار بودید خواهید رفت.

چگونه برای اپل واچ خود رمز بگذاریم : برای رمز گذاشتن روی اپل واچ باید اپلیکیشن Apple Watch را از روی آیفونی که با ساعت شما Pair شده است باز کنید. از قسمت My Watch گزینه Passcode و سپس Turn Passcode on را انتخاب نمایید. روی اپل واچ‌ از شما خواسته میشود که رمز عبور خود را انتخاب و سپس برای تایید مجددا وارد نمایید.

آموزش جامع کار با اپل واچآموزش جامع کار با اپل واچآموزش جامع کار با اپل واچ

آموزش جامع کار با اپل واچآموزش جامع کار با اپل واچ

اکنون با نگه داشتن کلید کناری اپل واچ‌ گزینه سومی با عنوان Lock Device به گزینه ها اضافه میشود، اگر کلید را به سمت راست بکشید برای باز شدن مجددا صفحه نمایش از شما رمز عبور خواسته میشود.

آموزش جامع کار با اپل واچ

شما همچنین میتوانید اپل واچ خود را به صورت خودکار وقتی از دست خود باز میکنید قفل نمایید. برای اینکار روی آیفون خود اپلیکیشن Apple Watch را باز کرده به گزینه Setting بروید و در قسمت General گزینه Wrist Detection را فعال کنید.

آموزش جامع کار با اپل واچآموزش جامع کار با اپل واچ

چگونه با آیفون خود قفل اپل واچ را باز کنیم:برای استفاده راحتتر و ایمن تر از اپل واچ خود میتوانید قفل اپل واچ را با آیفون خود سینک کنید، برای این کار به منو تنظیمات اپل واچ روی آیفون بروید و گزینه Passcode را انتخاب نمایید و گزینه Unlock with iPhone را فعال کنید، برای اینکار باید رمز اپل واچ را روی ساعت خود وارد نمایید.

آموزش جامع کار با اپل واچآموزش جامع کار با اپل واچآموزش جامع کار با اپل واچ

آموزش جامع کار با اپل واچ

بعد از فعال کردن این قابلیت اپل واچ شما همزمان با آیفون قفل یا باز خواهد شد.

چگونه اپل واچ خود را خاموش کنیم:برای اینکار باید کلید کنار اپل واچ را نگه دارید تا گزینه ها به نمایش در آید، گزینه Power Off را به راست بکشید تا اپل واچ خاموش شود.

آموزش جامع کار با اپل واچآموزش جامع کار با اپل واچ

منبع
اپل نیک
برچسب ها
مشاهده بیشتر

فرنود

فرنود هستم،علاقه‌مند به دنیای زیبا و شیرین و ترسناک تکنولوژی.کدنویسی در سطح پایین و طراحی و توسعه وبسایت از تفریحات روزانم هست.کار اصلیم IT و تفریح اصلیم بازی با پلی‌استیشن.به دنیای من خوش اومدین.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن